Zvedáky Twin Busch

100% máme přesně to, co hledáte. 

Twin Busch zvedáky na auta naplnili slib kvality a nepřekonatelné technické dokonalosti. Pokud má zvedací technika značku TWIN BUSCH, víte, že zvedáte s těmi nejlepšími. 

Dvousloupové autozvedáky 

Dvousloupové zvedáky Twin Busch a zvedací systémy pro nákladní vozidla jsou k nalezení v těch nejlepších automobilových karosárnach a dílnách po po celé Evropě. Díky široké škále nabízených produktů a specializovaným modelovým řadám získává Twin Busch dvousloupový zvedák cenu za design a exkluzivní vlastnosti.

  

Čtyřsloupové autozvedáky 

Naši odborní technici vybavili každý čtyřsloupový zvedák a zvedací systém pro nákladní vozidla množstvím speciálních funkcí, možností a zvedacách hmotností. Ať už jste ostřílený automobilový profesionál nebo oddaný automobilový nadšenec, čtyřsloupový  zvedák se jednoduše přizpůsobí jakémukoli vozidlu, které potřebujete zvednout. 

Parkovací zvedáky 

Se stejnými možnostmi nosnosti, jako předchozí zvedáky na auta, jsou parkovací zvedáky Twin Busch tou nejjednodušší možností jak zdvojnásobit Vaše parkovací kapacity. Když ukládáte osobní a nákladní auta na víkend nebo na delší dobu, naše parkovací zvedáky zachovávají překvapivě malé rozměry. Tak jako samostatné jednotky i řadové parkovací zvedáky jsou skvělé pro zdvojnásobení vaší parkovací kapacity. 

Zvedák pro geometrie kol 

Geometrie kol se rychle stává jednou z nejziskovějších služeb, které můžete nabídnout. Ujistěte se, že svým zákazníkům nabídnete to nejlepší s Twin Busch, nebo Weber zvedákem pro geometrii kol jako pro osobní, nákladní vozidla i sporťáky. V nabídce naleznete nůžkové zvedáky, nebo sloupové zvedáky.

Přízdvih kol pro čtyřsloupový zvedák na auta 

Ať už zvedáte osobní auta nebo nákladní, chcete dostat maximum z vašeho zvedáku na auta. Toto je důvod, proč jsme vyvinuli tyto čtyřsloupové nůžkové zvedáky. Jsou extra přizpůsobivé - šité na míru pro vaše zvedání.

  

Nic nedělá práci jednodušší než ty správné nástroje. Toto platí dvojnásobně pro zvedáky. A právě proto Twin Busch nabízí mnoho osobitých autozvedáků speciálně navržených pro pomoc se speciálními úkoly. Osobité zvedáky pro osobní, nákladní vozidla a vozidla všech velikostí naleznete v našem obchodě. 

Zvedák převodovek, zvedák motorů, adaptéry zvedáku

Twin Busch i Weber Werke nabízí velké množství doplňků pro rozšíření možností vašich zvedacích systémů, jako např.: adaptéry pro zvedání dodávkových vozů, mobilní zvedáky, nůžkové zvedáky, dílenské jeřáby, držáky převodovek a soupravy koleček.

                                                                         

 

Pojízdný ruční zvedák osobních i nákladních vozidel

Pojízdný zvedák je ideální řešení pro každou garáž i dílnu. Nabízíme široký sortiment osvědčených ručních zvedáků osobních i nákladních vozidel. Praktické kolečka nabízejí rychlou skladnost a snadnou manipulaci po Vaší dílně. Ruční zvedáky jsou také často využívány jako vybavení pneuservisů.

WEBER Pojízdný dílenský zvedák 2500 kg WEBER